TURİSTİK DOĞU EXPRESİ İLE GİDİŞ / UÇAK İLE DÖNÜŞ DOĞU ANADOLU TURU MART DÖNEMİ
Tur Tarihleri
07.03.2020 - 12.03.2020
15.03.2020 - 20.03.2020
Programı Yazdır
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı


-


Tek Kişilik Oda


-


Odada 3. Kişi


-


Çocuk (7-12)


-


Bebek (0-6)


-


* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
 
TUR PROGRAMI

TURİSTİKDOĞU EXPRESİ (YataklıVagon ile)

DOĞU ANADOLU TURU 

KARS –ÇILDIR GÖLÜ – ANİ HARABELERİ - ERZURUM –ARDAHAN – SARIKAMIŞ - DOĞUBAYAZID– VAN

6 gün / 5 gece

                                                                                                                                               (4 Gece Otel – 1 Gece Tren Konaklama)


TURİSTİK DOĞU EXPRESİ GİDİŞ

ANKARA – ERZURUM – KARS

UÇAK DÖNÜŞ

VAN - ANKARA

A PROGRAMI TARİHLERİ

                                                 Tur A1 :  14Aralık 2019 – 19 Aralık 2019 

                                                 Tur A2:  29 Aralık 2019 – 03 OCAK 2020 ( YILBAŞI )

                                                 Tur A3:  05 Ocak 2020 – 10 Ocak 2020

                                                 Tur A4:  07 Mart 2020 – 12 Mart 2020

                                                 Tur A5 :  15 Mart 2020 – 20 Mart 2020UÇAK GİDİŞ

ANKARA – VAN

    TURİSTİK DOĞU EXPRESİ DÖNÜŞ

           KARS – ERZURUM – ANKARA

                B PROGRAMI TARİHLERİ

                           Tur B1:  22 Aralık 2019 – 27 Aralık 2019

                  Tur B2 :  14 Ocak 2020 – 19 Ocak 2020

                  Tur B3 :  31 Ocak 2020 – 05 Şubat 2020

                  Tur B4 :  16 Şubat 2020 – 21 Şubat 2020

           Tur B5 :  22 Şubat 2020 – 27 Şubat 2020

           Tur B6 :  16 Mart 2020 – 21 Mart 2020

 

         ?Programı

1.Gün:  ANKARA – TREN YOLCULUĞU

16:00 Ankara tren garında buluşuyoruz. Turistik Doğu Expresi’ nin kompartımanlarına yerleşim ile birlikte saat 16:55' te Ankara’ dan ayrılıyoruz. Kırıkkale – Kayseri güzergahından neşeli,zevkli, manzaralı yolculuk yapıyoruz. Akşam yemeği trende (EXTRA).

2.Gün:  SİVAS – İLİÇ – ERZİNCAN – ERZURUM

            Divriği’ nde günaydın… Artık mükemmel manzaralı Anadolu topraklarında yolculuk, gün ışığıyla başlıyor. İliç– Kemah – Erzincan – Mercan – Aşkale güzergahı ile zevkli, neşeli, sohbetli yolcuk sonrasında akşama doğru, DADAŞLAR kenti ERZURUM’ a ulaşıyoruz. Bizi bekleyen aracımız ile buluşup, panoramik olarak Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Yenişehir Caddesini, Atatürk Caddesini geziyoruz. Işıklar altındaki kenti görüyoruz. Erzurum’ da Palandöken Kayak Merkezi’ ne çıkarak pistleri ve tesisleri ışıl ışıl görerek, kent merkezindeki restauranta meşhur Cağ Kebap ve Kadayıf Dolması ile akşam yemeğini alıyoruz(EXTRA). Erzurum merkezdeki otelimize yerleşim ve serbest zaman.

            Sabah Kahvaltısı :…………………………………………………… Tren / Restaurant (Extra)

         Öğle yemeği: …………………………………………………………. Tren / Restaurant (Extra).

         Akşam yemeği: ………………………………………………………. Erzurum / Cağ Kebap (Extra).

         Oteller:……………………………………………………………………  4* - 3* / Butik Otel / Erzurum

         Otele giriş saati: ……….……………………………………………  20:00

3.Gün:  ERZURUM – SARIKAMIŞ – ARDAHAN

Erken günaydın ve kahvaltı sonrası, … Gündüz gözüyle panaromik olarak kenti tanıyarak; Narmanlı CamiiÜÇ KÜMBETLERÇİFTE MİNARELİ MEDRESE – Kırlangıç kubbeli ve 40 sütunlu ULU CAMİİ / ERZURUM KALESİ SAAT KULESİTARİHİ ERZURUM EVİ’ ni gezerek Dadaş farklılığını görüyoruz ve iyi bir şekilde dinleniyoruz… 1310’da İlhanlılar döneminde Yakut Gazani tarafından yaptırılan YAKUTİYE MEDRESESİ - KONGRE BİNASI’ nı, Erzurum çarşılarını geziyoruz. Meydanda KITLAMA ÇAY’ ı içiyoruz, dinleniyoruz. OLTU TAŞI’ nın merkezi olan RÜSTEM PAŞA KERVANSARAYI’ nda geziyoruz, yüzlerce binlerce oltu taşından hediyelikler ve ALIŞVERİŞ sonrası Erzurum’ dan ayrılış. Öğle yemeği (EXTRA). Çobandede Köprüsü’nü görerek, Horasan’ dan geçerek, Allahuekber Dağlarında ki Sarıkamış Şehitliğini ziyaret ediyoruz ve kayak merkezi ile Katerina’ nınYazlık Sarayı’ nı görüyoruz. Kısa bir yolculuk ile Kars çevre yolu ile ARDAHAN’ a ulaşıyoruz. Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman… İyi geceler…

              SabahKahvaltısı :……………………………………………………Otel / Açık Büfe (Fiyata Dahil)

           Öğle yemeği: ………………………………………………………….Sarıkamış / Restaurant (Extra).

           Akşam yemeği: ……………………………………………………….Otel/ Set Menü (Fiyata Dahil).

           Oteller:…………………………………………………………………… 3* /Butik Otel / Ardahan

           Otele giriş saati: ……….……………………………………………20:00

4.Gün:  ÇILDIR GÖLÜ – BOĞATEPE KÖYÜ – ANİ HARABELERİ – KARS 

            Günaydın ve kahvaltı sonrası…. Ardahan’da panaromik şehir turu yaparak ayrılıyoruz. Çıldır ilçesinden geçerek ve platoda yolculuk yaparak, 1950 metre yükseklikteki 123 km2’ lik alanı kaplayan, lav akıntısı sonucu oluşan, ÇILDIR GÖLÜ’ne geliyoruz. Keyifli dakikalar geçiriyoruz. Göl üzerinde eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor, sonrası ayrılıyoruz… Şimdi gravyer peynirin doğum yeri olan,1800’ lü yıllarda Malakan aileleri tarafından kurulan 6 köyün yaylalarında toplanan sütlerden elde edilen, İsviçre’ li peynir üreticisi David Mozer’ in keşfettiği Boğatepe Köyü’ ndeyiz. Zavot Eco Müzesi (Peynir Müzesi)’ ni geziyoruz ve ayrılıyoruz. Öğle yemeği (EXTRA). Kars’ a ulaşıyoruz. Sonrası 30 km uzaklıkta olan ANİ HARABELERİ’ne gidiyoruz. Büyük Katedral / Ebul Menuçer Camii / Selçuklu Kervansarayı / Aziz Prkitch (Keçel) Kilisesi / Tigran Honents Kilisesi / HOMOROS KİLİSESİ / İpek Yolu Köprüsü / Arpaçay Nehri / ATESGEDE TAPINAĞI’ nı görüyoruz ve ayrılıyoruz. Kars merkeze ulaşıp direk otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ile yemekli müzikli “Kafkas Gecesi’ ne” gidiyoruz (EXTRA)

           Sabah kahvaltısı: ……………………………………………………. Otel / AçıkBüfe (Fiyata dahil).

         Öğle yemeği: ………………………………………………………….  Çıldır / Restaurant (Extra).

         Akşam yemeği: ……………………………………………………….Kars / Serbest (Extra).

         Oteller:……………………………………………………………………  3* - 4* Otel / Kars

         Otele giriş saati: ……….……………………………………………  18:00

5. Gün: KARS – IĞDIR – DOĞUBAYAZID

           Erken günaydın ve kahvaltı sonrası….Ardından panoramik şehir turu yaparken farklı bir kent farklı bir yaşam ve mimariyi gözlüyoruz….. KARS KALE’ sine çıkıyoruz ve yükseklerden kenti tanıyoruz. 12 HAVARİ KİLİSESİ (Kümbet Camii), EBUL HASAN HARAKANİ TÜRBESİ, TAŞ KÖPRÜNAMIK KEMAL EVİ, Rus işgali döneminde yapılmış olan DefterdarlıkSağlık Müd., Belediye, GAZİ AHMET MUHTARPAŞA MÜZESİ, FETHİYE CAMİİ, Eski tren garı binası, VALİ KONAĞIİsmet Paşa İ.Ö.O.Kent Konseyi BinasıKafkas Cephesi Harp Müzesi’ ni – KARS ÇARŞISI’ nı ışıl ışıl görüntüsü ile geziyoruz….. KARS KAŞARIGRAVYER ve ÇEÇİL Peyniri alışverişi sonrası… Kars’ tan ayrılıyoruz. Digor’ dan geçerek, Iğdır’ da panoramik şehir turu yaparak devamında Ermenistan topraklarını görerek, sizleri büyüleyecek olan, AĞRI DAĞI tüm heybeti ile karşımızda. Fotoğraf molası veriyoruz… Doğubayazıd’ a ulaşıyoruz. Öğle yemeği (Extra)…Sonrası 99 yıl süren inşaatı ile İSHAK PAŞASARAYI’ nı geziyoruz ve D. Bayazıd KALESİ’ ni – Bayazıd Camii’ ni panoramik olarak görüyoruz. Doğu Bayazıd’ ın en önemli pasajı BÜYÜK PASAJ / ARARAT’ ta binlerce çeşit Acem / URARTU Kilim ve Halıları Kalitesiyle alışveriş için serbest zaman. Bu tur size bedavaya gelebilir….Haydi alışverişe… Alışveriş sonrası Doğubayazıd’ taki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve serbest zaman. 

          Sabahkahvaltısı:……………………………………………………   Otel / Açık Büfe (Fiyata dahil).

        Öğle yemeği: ………………………………………………………….  Doğubayazıd / Restaurant (Extra).

        Akşamyemeği: ………………………………………………………. Otel / Set Menü (Fiyata Dahil).

        Oteller:……………………………………………………………………  Butik Otel / Doğubayazıd

        Otelegiriş saati: ……….…………………………………………… 19:00

6.Gün:  VAN – ANKARA – ESKİŞEHİR

           Doğu’da gün erken doğuyor…. Bizlerde erken uyanıyoruz, kahvaltı sonrası….. KÜÇÜK ve BÜYÜK AĞRI dağlarını görerek, NUHUN GEMİSİ efsanelerini dinleyerek, bölgeden ayrılıyoruz. Volkanik dağların bir diğeri olan TENDÜREK dağının, volkanik lav kalıntılarını izleyerek, MURADİYE ŞELALESİ’ ne geliyoruz. Gelin tülleri bir araya toplanmış görüntüsü ile keyifli dakikalar. Türkiye’ nin sodalı en büyük gölü, Urartu Krallığı’ nın merkezi, çift renkli gözlü kedisi ve kahvaltısı ile doğunun gururu VAN’ ı panoramik şehir turuyla tanıyoruz. Urartu Kralları MENUA ve 1. ARGİŞTİ’ ye ait mezarların, Açık hava tapınağının, su sarnıçlarına ulaşan binbir merdiveninin ve çivi yazısı ile PERS YAZITI’ nın olduğu TUŞBA (VAN) KALESİ’ ni geziyoruz. Otantik VAN EVİ’ ni, kale eteklerindeki 16 yy. HÜSREV PAŞA CAMİİ, KAYA ÇELEBİ CAMİİ ve ULU CAMİİ’ ni yükseklerden görüyoruz ve VAN KEDİSİ evinde meşhur kedileri ve URARTU Gümüş Takı sanatını inceliyoruz. Ardından öğle yemeğini (EXTRA) aldıktan sonra, Van Feribot İskelesine doğru gezinti yaparak, kenti tam anlamıyla tanıyoruz. Şehir merkezinde Cumhuriyet Cad. / Maraş Cad. / kahvaltıcılar bölgesi/, çarşıyı ve BEŞYOL Bölgesini geziyoruz. Serbest zaman ve alışveriş sonrası Van Havalimanına ulaşıyoruz. THY/Anadolu jet ile akşam uçuşu yaparak, Ankara’ ya ulaşıyoruz. Başka illerden gelen misafirlerimizle vedalaşarak, Eskişehir’ e ulaşıyoruz. Bir sonraki turumuzda buluşmak dileğiyle, vedalaşıyoruz.

          Sabahkahvaltısı:……………………………………………………. Otel / Açık Büfe (Fiyatadahil).

          Öğle yemeği: ………………………………………………………….  Van / Restaurant (Extra).

          Akşam yemeği: ………………………………………………………. Serbest (Extra).

         

NOT : Tren yolculuğunda TCDD; İLİÇ / KEMALİYE ve ERZİNCAN' da uzun süreli molalar vermektedir. Bu durumda KEMALİYE / EĞİN ve ERZİNCAN (EXTRA) turları düzenlenecektir.        TURFİYATLARI  //  14 – 19 ARALIK / 22 – 27 ARALIK 2019 / 07 –12 MART / 15 – 20 MART / 16 – 21 MART 2020

  

TUR FİYATI

01 – 06 KİŞİ

07 – 12 KİŞİ

13 – 20 KİŞİ

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

2 Kişilik Odada Kişi Başı

1.850 TL.

1.922 TL.

1.982 TL.

1.875 TL.

1.949 TL.

2.010 TL.

1.900 TL.

1.975 TL.

2.038 TL.

07-12 Yaş Çocuk

1.600 TL.

1.657 TL.

1.705 TL.

1.625 TL.

1.684 TL.

1.732 TL.

1.650 TL.

1.710 TL.

1.760 TL.

 

 

 
           A – Nakit ödemelerde; Tur fiyatı sadeceNAKİT olarak tahsil edilir.

        B – Kredi kartıödemelerde; 650 TL. nakit olarak alınır, kalantutar kredi kartı ile 3’ e veya 6’ ya bölünür.

 

           TUR FİYATLARI  //  29ARALIK – 03 0CAK (YILBAŞI)/ 31 OCAK – 05 ŞUBAT / 16 – 21 ŞUBAT / 22 – 27 ŞUBAT 2020

 ?

TUR FİYATI

01 – 06 KİŞİ

07 – 12 KİŞİ

13 – 20 KİŞİ

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

2 Kişilik Odada Kişi Başı

2.050 TL.

2.134 TL.

2.204 TL.

2.075 TL.

2.161 TL.

2.232 TL.

2.100 TL.

2.187 TL.

2.260 TL.

07-12 Yaş Çocuk

1.800 TL.

1.869 TL.

1.927 TL.

1.825 TL.

1.896 TL.

1.954 TL.

1.850 TL.

1.922 TL.

1.982 TL.

 

 

 
        A – Nakit ödemelerde; Tur fiyatı sadece NAKİT olarak tahsil edilir.

  B – Kredi kartı ödemelerde; 650 TL. nakit olarak alınır, kalan tutar kredi kartı ile 3’ e veya 6’ ya bölünür. 


                                                                                                        TURFİYATLARI    ///     05 – 10 OCAK // 14 – 19 OCAK 2020 


TUR FİYATI

01 – 06 KİŞİ

07 – 12 KİŞİ

13 – 20 KİŞİ

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

Nakit

3 Taksit

6 Taksit

2 Kişilik Odada Kişi Başı

1.950 TL.

2.028 TL.

2.093 TL.

1.975 TL.

2.055 TL.

2.121 TL.

2.000 TL.

2.081 TL.

2.149 TL.

07-12 Yaş Çocuk

1.700 TL.

1.763 TL.

1.816 TL.

1.725 TL.

1.790 TL.

1.843 TL.

1.750 TL.

1.816 TL.

1.871 TL. 
        A – Nakit ödemelerde; Tur fiyatı sadece NAKİT olarak tahsil edilir.

        B – Kredi kartı ödemelerde; 650 TL. nakit olarak alınır, kalan tutar kredi kartı ile 3’ e veya 6’ ya bölünür. 

 


NOT: 

A.  A - Bu program THY/Anadolu jet ve TCDD Turistik Doğu Expresi’ nin 10 Eylül 2019 da ki hareket saatlerine göre düzenlenmiştir. Saat değişikliği olması ya da havayolu ve demiryolu ulaşımlarında gecikme oluşması durumunda acentamız rehberi; programı revize etmek zorunda kalabilir. Bu durumda acentamızın sorumluluğu yoktur.

B - TCDD ile acentamız arasında yapılan sözleşmede; yolculuk esnasında kompartımanda oluşacak zararlardan acentamız sorumlu olacaktır. Dolayısıyla yolculuk esnasında zarar gören kompartımanda; yolculuk yapan misafirler,acentamız tarafından; o zarardan sorumlu sayılacaktır.


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

1.        Turistik Doğu Expresi ile Ankara - Erzurum / 2 kişilik yataklı kompartımanda kişi başı yatak ücreti.

2.        Van – Ankara THY/Anadolujet ekonomik sınıf uçak bileti.

3.        Erzurum – Van arasındaki tüm şehirlerarası transferler.

4.        Tüm panoramik şehir turları ve çevre gezileri.

5.        Erzurum (1) – Ardahan (1) – Kars (1) – Doğubeyazıd (1), toplam 4 gece otel konaklaması.

6.        Ardahan - Doğubeyazıd otellerinde akşam yemeği (2).

7.        Otellerde alınan sabah kahvaltıları (4)

8.        Zorunlu Turizm Seyahat Sigortası

9.        Profesyonel REHBERLİK hizmetleri

10.     Doğa Turizm Grup Lideri Güvencesi

11.     Sürprizler ve ikramlar

FİYAT HARİCİ HİZMETLER:

1.        Tüm Öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınan her çeşit içecek.

2.        Erzurum ve Kars Akşam yemekleri

3.        Hava koşulları nedeniyle, gerektiğinde minibüs ücretleri

4.        Kişisel Harcamalar, otellerdeki extralar

5.        Müze, ören yeri, özel konak-m. park ve (v.b.) girişleri

6.        Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş tüm hizmetler

7.        Tren ve Uçak yolculukları esnasında alınacak yemek ve içecekler.

8.        Eskişehir / Ankara / Eskişehir arası ulaşım.


ÖNEMLİ NOTLAR : 

-Erken uyanmayı sevmek, Yürüyüşlere katılmak, kalın spor giysi ve kışlık ayakkabı.

-Güler yüz– hoşgörü – sabır ve eğlenmeyi sevmek.

-Sırt çantası, fotoğraf makinesi, şarj cihazı bulundurulması avantajdır.

-Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz ofisi vs. bulmak her zaman mümkün olmayabilir, tedarikli olmak rahatlatır.

-Tur rehberi, bölgedeki yoğunluk, hava ve yol koşullarına göre program içeriğinde değişiklik yapmadan, program uygulamasını değiştirme hakkına sahiptir.

-Yaptırmış olduğunuz bu tur ile ilgili rezervasyon anında otobüste / minibüste / midibüste koltuk sırası ve numarası sözü ile garantisi kesinlikle verilmez.

-Tur esnasında her gün ikişer sıra kayarak oturma listeleri oluşturulur.Misafirlerimiz buna göre yerleşirler.

-Çocuk indirimleri (2) büyük yanında konaklamak koşulu ile geçerlidir.

-Müze kart sahipleri / 17 yaş altı / 65 yaş üstü kişiler kimlikleri ve geçerlilikleri olması durumunda Turizm Bakanlığı’na bağlı tesislere ücretsiz giriş yapabilirler.

-Bu tur programı bir paket olarak düşünülmelidir. Katılımcıların kendi isteği ile almadığı bir hizmetin bedelinin iadesi kesinlikle yapılamaz.

-Turizm seyahat sigortası ortalama 10 TL civarındadır. 65 yaşa kadar geçerlidir. Daha üst yaş grubu sigorta farkını acentamıza nakit olarak öder.

-Katılımcı sayısı 10-16 kişi ise lüx minibüs, 18-25 ise lüx midibüs, 26+ ise otobüs ile tur düzenlenir.

Bu bir tur sözleşmesidir. Turu satın alan kişi(kişiler) bu koşulları kabul etmiş sayılırlar. Bu sözleşme tur kayıt formundaki tüm kişiler için de geçerlidir.

 

Yayın Tarihi: 10 Eylül 2019 (Bir sonraki yayın tarihine kadar geçerlidir.)

 


İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1957,00 TL 0,00 TL 1957,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 1699,50 TL 0,00 TL 1699,50 TL
3 671,33 TL 0,00 TL 2014,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 583,00 TL 0,00 TL 1749,00 TL
6 351,50 TL 0,00 TL 2109,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 305,25 TL 0,00 TL 1831,50 TL
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1957,00 TL 0,00 TL 1957,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 1699,50 TL 0,00 TL 1699,50 TL
3 671,33 TL 0,00 TL 2014,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 583,00 TL 0,00 TL 1749,00 TL
6 351,50 TL 0,00 TL 2109,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 305,25 TL 0,00 TL 1831,50 TL
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1957,00 TL 0,00 TL 1957,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 1699,50 TL 0,00 TL 1699,50 TL
3 671,33 TL 0,00 TL 2014,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 583,00 TL 0,00 TL 1749,00 TL
6 351,50 TL 0,00 TL 2109,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 305,25 TL 0,00 TL 1831,50 TL
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1957,00 TL 0,00 TL 1957,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 1699,50 TL 0,00 TL 1699,50 TL
3 671,33 TL 0,00 TL 2014,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 583,00 TL 0,00 TL 1749,00 TL
6 351,50 TL 0,00 TL 2109,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 0,00 TL 305,25 TL 0,00 TL 1831,50 TL
Yapılan Yorumlar
 
 

Bu sitede Metay Turizm yazılımları kullanılmaktadır.