GAP TURU
Tur Tarihleri
17.04.2020 - 24.04.2020
23.05.2020 - 30.05.2020
30.05.2020 - 06.06.2020
13.06.2020 - 20.06.2020
20.06.2020 - 27.06.2020
27.06.2020 - 04.07.2020
11.07.2020 - 18.07.2020
31.07.2020 - 07.08.2020
12.09.2020 - 19.09.2020
26.09.2020 - 03.10.2020
03.10.2020 - 10.10.2020
18.10.2020 - 25.10.2020
25.10.2020 - 01.11.2020
15.11.2020 - 22.11.2020
Programı Yazdır
 
İki Kişilik Odada Kişi Başı


-


Tek Kişilik Oda


-


Odada 3. Kişi


-


Çocuk (6-12)


-


Bebek (0-5)


-


* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.
 
TUR PROGRAMI

*1.350,00 TL’ DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

TUR TARİHLERİ

1

17 NİSAN

24 NİSAN

2

23 MAYIS

30 MAYIS

3

30 MAYIS

06 HAZİRAN

4

13 HAZİRAN

20 HAZİRAN

5

20 HAZİRAN

27 HAZİRAN

6

27 HAZİRAN

04 TEMMUZ

7

11 TEMMUZ

18 TEMMUZ

8

31 TEMMUZ

07 AĞUSTOS

9

12 EYLÜL

19 EYLÜL

10

26 EYLÜL

03 EKİM

11

03 EKİM

10 EKİM

12

18 EKİM

25 EKİM

13

25 EKİM

01 KASIM

*14

15 KASIM

22 KASIM

?
GAP TURU 

GÜNEYDOĞU ANADOLU

 

6 gün / 7 gece 

( 5 Gece Otel Konaklamalı)


HATAY ( Antakya ) – SAMANDAĞ – GAZİANTEP HALFETİ / RUMKALE – ZEUGMAMüzesi

URFA – HARRAN – GÖBEKLİTEPE – MARDİN – DARAÖREN YERİ – NUSAYBİN – MİDYAT

DİYARBAKIR – BATMAN – HASANKEYF – ADIYAMANNEMRUT – ATATÜRK BARAJ GÖLÜ

 
TurProgramı: 

1. GÜN:         Eskişehir – Ankara  (230 km)

20:00   Bursa, Kütahya ve Afyon’ dan katılacak misafirlerimizin transferi sonrası… Acentamız da buluşma ve Eskişehir’den ayrılış. Konya’ da misafirlerimiz ile buluşarak sessiz, sakin bir yolculuk ve molalarla devam ediyoruz. 

2. GÜN:         HALFETİ – ADIYAMAN – NEMTUR –DİYARBAKIR

08:00   Günaydın… Adana ve G. Antep’ ten geçerek, eski HALFETİ’ deyiz. Birecik Barajı sularının altında kalan, Musevilerce kutsal olan ŞABUT BALIĞI ile dünyada sadece burada yetişen tomurcuk SİYAH LALE’ nin memleketine geliyoruz… Fırat Nehri ve baraj gölü manzarası ile güzel bir mekan da, lezzetli kahvaltımız alıyoruz ve dinleniyoruz. Teknelerle Çekem’ den ayrılıp güzel bir tekne turu(Ekstra) yaparak Fırat Nehri ve Merzimen Çayı’ nın birleştiği noktada RUMKALE’ yi görüyoruz… İhtişamı ve doğal güzelliği ile… Zevkli bir yolculuk sonrası, ATATÜRK BARAJI Enerji Santrallerini ve şaşırtan baraj gövdesini, Seyir Terasından görüp,fotoğraflıyoruz. Ardından Adıyaman’ a ulaşıp panoramik şehir turu sonrası, kısa ve keyifli bir yolculuk ile KAHTA’ ya ulaşıyoruz. Panoramik şehir turu ve baraj gölü kenarında öğle yemeği (Extra). Ardından, NEMRUT’ a ulaşıyoruz. Bizi Bekleyen minibüslerle zirveye yolculuk. NEMRUT MİLLİ PARKI’ n dayız. KARAKUŞ TEPESİ – CENDERE KÖPRÜSÜ’ nü ibretle inceliyoruz.  Zirveye tırmanış, Narince ve Karadut Köylerinden geçerek Nemrut Dağı zirvesine ulaşıyoruz. Burada Tanrılar ve Krallar ile birlikte hayallerinizi değiştiriyoruz ve şaşırtıcı heykeller, Stel kaideler ve rölyefler ile birlikte NEMRUT DAĞI Milli Parkı’ nın DOĞU TERASI – 1. ANTIOCHOSZEUS, APOLLON, HERAKLES HEYKELLERİBATI TERASIDOXIOIS kabartmalarıKUZEY TERASI TÖREN YOLU’ nu görerek, öğrenerek buradan ayrılıyoruz. ATATÜRK BARAJI gölünün bir kıyısından diğer bir kıyısına yepyeni ASMA KÖPRÜ’ sün den geçerek, SİVEREK’ e ulaşıyoruz. Panoramik Siverek turumuzun ardından, zevkli bir yolculuk ile, DİYARBAKIR’ a ulaşıp, otelimize yerleşiyoruz. Eşya toplama derdimiz yok. 3 gece aynı oteldeyiz. Akşam yemeği otelimizde. Serbest zaman.

                Sabah Kahvaltısı  :………………………… Halfeti / Serpme kahvaltı (Fiyata dahil)

                Öğle Yemeği          :………………………… Kahta / Restaurant -Yöresel (Extra)

                Akşam yemeği       :………………………… Otel / Set Menü (Fiyatadahil)

  Otel / Giriş             :………………………… Diyarbakır / Prestige Otel -4*  - 20:30  

3. GÜN:         DİYARBAKIR –BATMAN – HASANKEYF – MİDYAT

07:00 Günaydın ve kahvaltı sonrası, Güneydoğunun tarih-bilim-kültür ve inanç kenti DİYARBAKIR’ ı geziyoruz. 10 GÖZLÜ KÖPRÜHEVSEL BAHÇELERİDAĞ KAPIURFA KAPI - MARDİN KAPIDELİLLER HANIKEÇİ, YEDİ KARDEŞ ve EVLİ BEDEN BURÇLARI ve SURLARIN heybetini görerek SUR İÇİ Bölgesine geliyoruz. Marangozlar, mandıralar, demirciler, kebapçılar, kuyumcular, kasaplar v.s.’ den oluşan çarşılarını geziyoruz. ULU CAMİİ’ ye (Diyarbakır’daki en büyük yapı kompleksi); Hanefi / Şafi mezhepleri – iki medresesi Mesudiye - Zinciriye ve şadırvanını görüyoruz. HASAN PAŞA HANI (bedesten). Beğen beğenebildiğin kadar, alışveriş olanağı ve dinlenme noktası… Cahit Sıtkı Tarancı Evi4 AYAKLI MİNAREŞEYH MUTAHHAR CAMİİSUR İÇİ sokaklarını geziyoruz. Hiç şaşırmayın Bakırcılar Çarşısı ilginç ve binlerce çeşit, bir tanesi mutlaka sizin… Öğle yemeği (Extra)… Sonrası DİYARBAKIR’ dan ayrılıyoruz ve BATMAN’ a ulaşıyoruz. Petrol rafinerilerini ve şehrin yerleşimini panoramik olarak görüyoruz ve ayrılıyoruz… Kısa bir yolculuk sonrası Dicle Nehri üzerinde kurulacak ve ILISU BARAJ GÖLÜ suları altında kalacak olan HASANKEYF’ e ulaşıyoruz. Şaşıracaksınız... Kaybolacak tarih… EL RIZIK CAMİİ’ ni – KÜÇÜK SARAY’ ı – BÜYÜK SARAY’ ı – KALE’ yi– ROMA KÖPRÜSÜ’ nü ve 135 m yükseklikte İÇ KALE (Yukarı Şehir)’ yi Dicle’ ye inen su tedarik merdivenlerini görüyoruz… Ayrılıyoruz… Kısa bir yolculuk sonrası Kürtler, Türkler, Araplar…. Süryani, Ermeni ve Keldaniler… Katolik, Ortodoks, Protestan ve Müslümanlar ile özdeşleşmiş olan TAŞ İŞLEME SANATI (Nahid)’ nın, GÜMÜŞ TAKI (TELKARİ)’ nın merkezi olan MİDYAT’ dayız. Devlet Konuk Evi’ ni, Midyat evlerini ve çarşısını geziyoruz. 15 yy.’ dan itibaren Türkler tarafından işlenen gümüş telleriyle oluşan TELKARİ Sanatı… GÜMÜŞ TAKILAR ve SÜRYANİ ŞARAPLARI, onlarca iş yeri ve alışveriş. TURU BEDAVAYA getirebilirsiniz... Sonrası otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile “ EYVAN GECESİ “ ne katılıyoruz.(EXTRA)

                Sabah Kahvaltısı   :………………………… Otel / Açık büfe (Fiyata dahil)

                Öğle Yemeği          :………………………… Diyarbakır / Yöresel / Restaurant (Extra)

                Akşam yemeği       :………………………… Otel  / Set Menü (Fiyata dahil)

                Otel / Giriş             :…………………………Diyarbakır / Prestige Otel – 4* - 20:30

4. GÜN:         MARDİN – DARA ÖREN YERİ – NUSAYBİN

07:30  Günaydın, kahvaltı sonrası, neşeli bir yolculuk ile Mardin’ e ulaşıyoruz. Seyir noktasından Mardin’in şaşırtıcı yerleşimini, güzelliğini ve farklılığını izliyoruz ve anılarımızı tablo gibi karelendiriyoruz. Eski Mardin’ deyiz. KIRKLAR SÜRYANİ KİLİSESİULU CAMİİZİNCİRİYE (Sultan İsa) Medresesi – ABBARALAREski Mardin EvleriEski PTT Binası (ŞATANA Ailesi evi) ) – LATİFİYE CAMİİŞEHİDİYE CAMİİ (Medrese) – KAYSERİYYE BEDESTENİBakırcılar ÇarşısıRevaklı Çarşı’ yı… Adım… Adım… Adım… Geziyoruz. Öğle yemeği’ ni Mardin Mutfağı ile EBRAR’ da tamamlıyoruz(Extra)… Serbest zamanda istediğiniz gibi, Gümüş El Sanatları, Doğal Sabunlar / Üzerlikler / Bıttımı / Mavi Badem Şekeri ve daha fazlasına alışveriş yaparak sahip olabileceksiniz. DEYRUL ZAFERAN MANASTIRIKASIM PADİŞAH MEDRESESİ gezimiz sonrası MARDİN’ den ayrılıyoruz. Şimdi sizleri Makedon Kral Büyük İskender ile İran hükümdarı Darius’ un büyük mücadeleleri sonrası kurulmuş olan Mezopotamya’ nın en ilginç yerleşimi olan DARA ÖREN YERİ’ ne götürüyoruz. Gördüklerinize şaşıracaksınız… Ardından NUSAYBİN’ deyiz. Panoramik şehir turu sonrası; Nusaybin çarşılarını ve eski Mecusi tapınağı üzerine inşası M.S 313’ te yapılmış olan MOR YAKUP Kilisesini, Hz. Muhammed’ in 13. Torunu; ZEYNEL ABİDİN ve kızkardeşi ZEYNEP’ in TÜRBELERİ’ ni geziyoruz… Gezimizi tamamlayıp, konaklama yaptığımız otele ulaşıyoruz. Akşam yemeği otelimizde… Serbest zaman ve iyi geceler…  

                Sabah Kahvaltısı   :………………………… Otel / Açık büfe(Fiyata dahil)

                Öğle Yemeği          :………………………… Mardin / Yöresel /Restaurant (Extra)

                Akşam yemeği       :………………………… Otel  / Set Menü (Fiyata dahil)

                Otel / Giriş             :………………………… Diyarbakır / Prestige Otel -4*  - 20:30  

5. GÜN:         GÖBEKLİTEPE – URFA – HARRAN

07:30 Günaydın, kahvaltı otelimizde… Neşeli bir yolculuk sonrası; Urfa’ da dünyanın en eski tapınağı 12000 yıllık geçmişi olan, insanlık tarihini değiştirecek güce sahip GÖBEKLİ TEPE’ deyiz. Geziyoruz, görüyoruz, ayrılıyoruz. Ve Peygamberler Şehri Ş. URFA’ nın merkezindeyiz. Panoramik şehir turu sonrası, sabrın sembolü HZ. EYÜP’ ün mağarası ve Camii geziyoruz.  Öğle yemeği Haşimiye meydanında sokak kebapçılarında(EXTRA)… Ardından HEVARA DAŞLI eski ve yeni Urfa’ yı izlerken yorgunluğunuz bitecek… BALIKLI GÖL bölgesindeyiz. Gezerek, RIZVANİYE CAMİİ, HZ. İBRAHİM’ in makamı, HALİL – ÜL RAHMAN CAMİİ, AYN – I ZELİHA GÖLÜ, HASAN PADİŞAH CAMİİURFA KALESİ’ ni görüyoruz. KAZAZ HAN, GÜMRÜK HAN’ da (mahalligiysi – yaşmak – ehram vs..) MIRRA içiyoruz.Dinleniyoruz sonrası SİPAHİ PAZARI(halı, kilim, keçe vs…), HÜSEYNİYE ÇARŞISI (bakır, kınacı, pamukçu çarşıları) ve Güvercinciler Pazarı / Tütüncüler Pazarı’ Terziler Çarşısını görüyoruz, serbest zamanda Urfa’ ya özgü alışverişler yaparak HAŞİMİYE MEYDANI’ n dan ayrılarak, Atatürk Barajı sulama kanallarını görerek, sarıdan yeşile dönüşüm hikayesi ile birlikte HARRAN’ dayız. Büyüleyen yola çıkmak KERVANİ, Harranlı’ ya… HARRAN KÜLTÜR KÖNİK EVLER’ deyiz. Bir yaşam, bir öykü… Hep serin, hep serin… HARRAN KALESİ, Mezopotamya’ nın ilk ÜNİVERSİTESİ ve ULU CAMİİ kalıntılarını görüyoruz, yaşıyoruz… Ve Urfa’ ya dönüyoruz. Otelimize yerleşiyoruz ve dinleniyoruz. Arzu eden katılımcılarla birlikte Urfa’ nın en iyi yemekli SIRA GECESİ’ ni izlemeye gidiyoruz… Vur patlasın çal oynasın… Zılgıtlar eşliğinde Halay Çekiyoruz… Eğleniyoruz, eğleniyoruz… Sonrası Urfa’ nın gece yaşantısını görüyoruz. Sokak kebapçıları, künefecileri ve tatlıcıları… HACI’ nın ve ZEKİ’ nin lezzetlerini isterseniz tadabilirsiniz… Sonrası iyi geceler…

                Sabah Kahvaltısı   :………………………… Otel /Açık büfe (Fiyata dahil)

                Öğle Yemeği          :………………………… Urfa / Yöresel  /  Restaurant (Extra)

                Akşam yemeği       :………………………… Keyfinize göre / Extra

                Otel / Giriş             :………………………… Urfa - Harran Otel 4* // Halfeti - Şitamrat Otel 3*(+) - 20:30

6. GÜN :        KELAYNAK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ – GAZİANTEP

07:00   Günaydın, kahvaltı otelimizde… Ardından, Fıstık ve zeytin ağaçları arasından yolculuk sonrası FIRAT NEHRİ kenarında olan Urfa’ nın Birecik ilçesine geliyoruz. Nesli çok azalan KELAYNAK KUŞLARI üretim merkezini görüp, ayrılıyoruz. Neşeli bir yolculuk sonrası, Fıstık, Baklava, Badem, Baharat, mutfağı ve tarihi ile ünlü GAZİANTEP’ e geliyoruz. 1700 m2’ lik dünyanın en büyük mozaik müzesi ZEUGMA MÜZESİ ne gidiyoruz. Şaşırtıcı güzellikleri mutlaka incelemelisiniz… ÇİNGENE KIZI mı? 4 kadın, antik yüzler, Dionysos panosu, Eros ile Psykhe’ nin aşkı, Euphrates’ in panosu, Üç nişli ve Akroterli kahvaltıdaki kadınlar mozaik yer ve duvar panolarını ibretle izliyoruz. Ayrılıyoruz. Gaziantep merkezdeyiz. ANTEP KEBABI öğle yemeği (Extra)... Sonrası Gaziantep’ i yürüyerek geziyoruz. NAİP HAMAMI’ nı, GAZİANTEP KALESİ’ ni, SEDEFÇİLER ÇARŞISI’ nı görerek TAHTANİ CAMİİ ve GÜMRÜK HAN El Sanatları Merkezine geliyor, yöresel el sanatlarını görerek, ZİNCİRLİ BEDESTEN, KEMİKLİ BEDESTEN, KÜRKÇÜ HAN, TÜTÜN HANI, SU KASTELLERİ, Bakırcılar / Demirciler Çarşısı ALMACI HANI gezerek TAHMİS’ in Kıraathanesi’ n de mükemmel çayı ve kahveyi tadıyoruz. Serbest zamanda zevkinize göre alışverişinizi yapıyorsunuz… Gezimizi tamamlayıp, otelimize yerleşiyoruz ve dinleniyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Serbest zaman.   

                Sabah Kahvaltısı   :………………………… Otel /Açık büfe (Fiyata dahil)

                Öğle Yemeği          :………………………… Gaziantep / Yöresel  /  Restaurant (Extra)

                Akşam yemeği       :………………………… Otel  / Set Menü (Fiyata dahil)

                Otel / Giriş             :………………………… Gaziantep - Tilmen Otel 4* // Hatay - Öz Cihan Otel 3* 

7. GÜN :        SAMANDAĞI – VAKIFLI KÖYÜ – HATAY(ANTAKYA)

07:00   Günaydın ve kahvaltı sonrası otelden ayrılarak zevkli bir yolculuk ile Akdeniz sahil şeridinde yer alan şirin ilçesi SAMANDAĞI’ na ulaşıyoruz. M.Ö. 1. Y.Y’ da sel ve taşkınlara karşı, Roma İmparatoru VESPASIANUS tarafından yaptırılmış olan 380 metre uzunluğunda, 7 metre yüksekliğinde ve 6 metre genişliğinde ki TİTUS TÜNELİ’ ni ve içinde 12 ünlü ve büyük kaya mezarın bulunduğu BEŞİKÇİ MAĞARASI’ nı geziyoruz. Sonrası Çevlik bölgesinden ayrılıp, MUSA DAĞI eteğindeki Türkiye’ nin tek Ermeni köyü olan 40 haneli VAKIFLI KÖY’ e geliyoruz… Burada organik tarım var…!! Köy kilisesi Surp ASDVADZADZİN(Aziz Meryem Ana)’ yı ziyaret ediyoruz. Köy pazarında alış veriş sonrası ayrılıyoruz. Ardından, HATAY’ dayız. Ve Hatay’ ı ikiye bölen Asi Nehri kenarında yürüyüş yaparak öğle yemeği(Ekstra) için HATAY SOFRASI’ na gidiyoruz. Lezzetli mi lezzetli… Sonrası Dinler, Kültürler ve Yaşam Mozaiğinin gerçek merkezi olan Hatay’ ı gezmeye başlıyoruz. Panoramik şehir turu sonrası… HARBİYE ŞELALESİ(DAPHNE)’ ne gidiyoruz. Yemyeşil bir ortamda şelalelerin sesleri arasında güzellikleri yaşıyoruz. Ayrılıyoruz. Hatay’ ın en eski caddesi olan Kurtuluş Caddesi’ ne geliyoruz. Buradaki ilk durağımız HABİB-İ NECCAR Camii, KATOLİK KİLİSESİ, sırasıyla Eski Hatay Evleri. Hatay’ ın meşhur AFFAN’ IN KAHVESİ’ n de HAYTALI’ nın tadına bakıyoruz. Sonrasında ST. PİERRE Kilisesi(Aziz Petrus), Protestan Kilisesi, Ortodoks Kilisesi ve Tarihi Valilik Binasını görüyoruz. ARKEOLOJİ MÜZESİ(mozaik) – MARS HEYKELİ Narkisos – Khresis – Herakles, Tarsus dansçılar mozaiklerini inceliyoruz… Uzun Çarşı’ yı adımlıyoruz... Çok farklı ve çok çeşitli sabuncular, ipekçiler ve daha neler neler serbest zamanda alışveriş için sizleri bekliyor. Hatay’ ın meşhur künefesini de Künefeciler Çarşısı’ n da tadarak, HATAY’ dan ayrılıyoruz. Seyhan nehri üzerinden, Adana’ ya geliyoruz. Artık dönüşün başlangıcı…

   Sabah Kahvaltısı   :………………………… Otel / Açık büfe (Fiyata dahil)

                Öğle Yemeği          :…………………………  Hatay / Restaurant - Yöresel (Extra)

                Akşam yemeği       :…………………………  Tesis / Mola / Extra

8. GÜN :        ADANA -ESKİŞEHİR (700 km)

Molalarla birlikte sakin sessiz bir yolculuk ile Eskişehir’ deyiz. Bir sonraki turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz…


                                                                                                    SEZON FİYATLARI 

ERKEN REZERVASYON FİYATLARI

01 – 08 KİŞİ

09 – 20 KİŞİ

21 – 44 KİŞİ

Nakit

5 Taksit

9 Taksit

Nakit

5 Taksit

9 Taksit

Nakit

5 Taksit

9 Taksit

2 kişilik odada kişi başına

1470 TL.

1558 TL.

1617 TL.

1530 TL.

1622 TL.

1683 TL.

1590 TL.

1685 TL.

1749 TL.

2 kişilik odada tek kişi

1840 TL.

1950 TL.

2024 TL.

1900 TL.

2014 TL.

2090 TL.

1960 TL.

2078 TL.

2156 TL.

2 kişilik odada üçüncü kişi

1430 TL.

1516 TL.

1573 TL.

1490 TL.

1579 TL.

1639 TL.

1550 TL.

1643 TL.

1705 TL.

02-05 (1. Çocuk)

910 TL.

965 TL.

1001 TL.

970 TL.

1028 TL.

1067 TL.

1030 TL.

1092 TL.

1133 TL.

06-12 (2. çocuk)

1220 TL.

1293 TL.

1342 TL.

1280 TL.

1357 TL.

1408 TL.

1340 TL.

1420 TL.

1474 TL.

 

                                                               (*) PROMOSYONLU TARİH ( 15 – 22 KASIM 2020 TURU )

ERKEN REZERVASYON FİYATLARI

01 – 08 KİŞİ

09 – 20 KİŞİ

21 – 44 KİŞİ

Nakit

5 Taksit

9 Taksit

Nakit

5 Taksit

9 Taksit

Nakit

5 Taksit

9 Taksit

2 kişilik odada kişi başına

1350 TL.

1431 TL.

1485 TL.

1390 TL.

1473 TL.

1529 TL.

1430 TL.

1516 TL.

1573 TL.

2 kişilik odada tek kişi

1720 TL.

1823 TL.

1892 TL.

1760 TL.

1866 TL.

1936 TL.

1800 TL.

1908 TL.

1980 TL.

2 kişilik odada üçüncü kişi

1350 TL.

1431 TL.

1485 TL.

1390 TL.

1473 TL.

1529 TL.

1430 TL.

1516 TL.

1573 TL.

02-05 (1. Çocuk)

890 TL.

943 TL.

979 TL.

930 TL.

986 TL.

1023 TL.

970 TL.

1028 TL.

1067 TL.

06-12 (2. çocuk)

1100 TL.

1166 TL.

1210 TL.

1140 TL.

1208 TL.

1254 TL.

1180 TL.

1251 TL.

1298 TL.
NOT:      01 – 08 Koltuk satış fiyatları Erken Rezervasyon (E/R) dönemi ile ilgili indirimli fiyatlardır.

1.Dönem Erken Rezervasyon (E/R) son tarihi 15 Mart 2020’ dur.


BURSA– ESKİŞEHİR – BURSA ÇİFT YÖN TRANSFER                     :              100,00 TL. / KİŞİ (AraçtaToplanır)

AFYON– ESKİŞEHİR – AFYON ÇİFT YÖN TRANSFER                    :               80,00 TL. / KİŞİ (Araçta Toplanır)

KÜTAHYA – ESKİŞEHİR– KÜTAHYA ÇİFT YÖN TRANSFER          :               70,00 TL. / KİŞİ (Araçta Toplanır)

BİLECİK – ESKİŞEHİR– BİLECİK ÇİFT YÖN TRANSFER                  :               70,00 TL. / KİŞİ (Araçta Toplanır)

BOZÜYÜK – ESKİŞEHİR– BOZÜYÜK ÇİFT YÖN TRANSFER          :               50,00 TL. / KİŞİ (Araçta Toplanır)

  

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

1.        Özel donanımlı Turizm Belgeli Otobüsler ile yolculuk

2.        4 gece 4* - 1 gece 3*(+) otellerde konaklama

3.        1. gün Halfeti’ de sabah kahvaltısı

4.        Otellerde açık büfe kahvaltı (5)  

5.        Akşam yemeği Diyarbakır(3), Gaziantep / Hatay (1)

6.        Yolculuk anında araç içi sıcak/soğuk içecek ikramları

7.        Zorunlu Turizm Seyahat Sigortası

8.        Profesyonel REHBERLİK hizmetleri

9.        Doğa Turizm Kalite ve Güvencesi

FİYAT HARİCİ HİZMETLER:

  1. Öğle yemekleri, dönüş akşam yemeği ve içecekler
  2. Müze, ören yeri, özel konak, M. Park vs. girişleri
  3. Nemrut Dağı çıkış ücretleri
  4. Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş tüm hizmetler

 

                     

 ÖNEMLİ NOTLAR :

- Erken uyanmayı sevmek. Yürüyüşlere katılmak. Spor giysi ve ayakkabı.( 2. spor ayakkabı)

- Güler yüz – hoşgörü – sabır ve eğlenmeyi sevmek

- Sırt çantası, fotoğraf makinesi, şarj cihazı bulundurulması avantajdır.

- Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz ofisi vs. bulmak her zaman mümkün olmaya bilir, tedarikli olmak rahatlatır.

- Tur rehberi, bölgedeki yoğunluk, hava ve yol koşullarına göre program içeriğinde değişiklik yapmadan,   program uygulamasını değiştirme hakkına sahiptir.

- Yaptırmış olduğunuz bu tur ile ilgili rezervasyon anında otobüste koltuk sırası ve numarası sözü ile garantisi kesinlikle verilmez

- Tur esnasında her gün ikişer sıra kayarak oturma listeleri oluşturulur. Misafirlerimiz buna göre yerleşirler.

- Çocuk indirimleri (2) büyük yanında konaklamak koşulu ile geçerlidir.

- Müze kart sahibi kişiler / 18 yaş altı / 65 yaş üstü ve engelli kişiler kimlikleri ve geçerlilikleri olması durumunda Turizm Bakanlığı’na bağlı tesislere ücretsiz giriş yapabilirler.

- Bu tur programı bir paket olarak düşünülmelidir.Katılımcıların kendi isteği ile almadığı bir hizmetin bedelinin iadesi kesinlikle yapılamaz.

- 6 günlük zorunlu tam kapsamlı, genişletilmiş Turizm seyahat sigortası ortalama 11 TL ‘dir. 65 yaşa kadar geçerlidir. Daha üst yaş grubu sigorta farkını kayıt anında acentemize nakit olarak öder.

- Bu bir tur sözleşmesidir. Turu satın alan kişi(kişiler) bu koşulları kabul etmiş sayılırlar. Bu sözleşme tur kayıt formundaki tüm kişiler için de geçerlidir. 


Yayın Tarihi: 04 ŞUBAT 2020 (Bir sonraki yayın tarihine kadar geçerlidir.)

 


İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1390,50 TL 0,00 TL 1390,50 TL 1771,60 TL 0,00 TL 1771,60 TL 1390,50 TL 0,00 TL 1390,50 TL 1133,00 TL 0,00 TL 1133,00 TL
3 477,00 TL 0,00 TL 1431,00 TL 607,73 TL 0,00 TL 1823,20 TL 477,00 TL 0,00 TL 1431,00 TL 388,67 TL 0,00 TL 1166,00 TL
6 249,75 TL 0,00 TL 1498,50 TL 318,20 TL 0,00 TL 1909,20 TL 249,75 TL 0,00 TL 1498,50 TL 203,50 TL 0,00 TL 1221,00 TL
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1390,50 TL 0,00 TL 1390,50 TL 1771,60 TL 0,00 TL 1771,60 TL 1390,50 TL 0,00 TL 1390,50 TL 1133,00 TL 0,00 TL 1133,00 TL
3 477,00 TL 0,00 TL 1431,00 TL 607,73 TL 0,00 TL 1823,20 TL 477,00 TL 0,00 TL 1431,00 TL 388,67 TL 0,00 TL 1166,00 TL
6 249,75 TL 0,00 TL 1498,50 TL 318,20 TL 0,00 TL 1909,20 TL 249,75 TL 0,00 TL 1498,50 TL 203,50 TL 0,00 TL 1221,00 TL
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1390,50 TL 0,00 TL 1390,50 TL 1771,60 TL 0,00 TL 1771,60 TL 1390,50 TL 0,00 TL 1390,50 TL 1133,00 TL 0,00 TL 1133,00 TL
3 477,00 TL 0,00 TL 1431,00 TL 607,73 TL 0,00 TL 1823,20 TL 477,00 TL 0,00 TL 1431,00 TL 388,67 TL 0,00 TL 1166,00 TL
6 249,75 TL 0,00 TL 1498,50 TL 318,20 TL 0,00 TL 1909,20 TL 249,75 TL 0,00 TL 1498,50 TL 203,50 TL 0,00 TL 1221,00 TL
İki kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Odada 3. Kişi Çocuk
Taksit Sayısı Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar Taksit Tutarı İndirim Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim 1390,50 TL 0,00 TL 1390,50 TL 1771,60 TL 0,00 TL 1771,60 TL 1390,50 TL 0,00 TL 1390,50 TL 1133,00 TL 0,00 TL 1133,00 TL
3 477,00 TL 0,00 TL 1431,00 TL 607,73 TL 0,00 TL 1823,20 TL 477,00 TL 0,00 TL 1431,00 TL 388,67 TL 0,00 TL 1166,00 TL
6 249,75 TL 0,00 TL 1498,50 TL 318,20 TL 0,00 TL 1909,20 TL 249,75 TL 0,00 TL 1498,50 TL 203,50 TL 0,00 TL 1221,00 TL
Yapılan Yorumlar
 
 

Bu sitede Metay Turizm yazılımları kullanılmaktadır.